Jiří Chadima - Soubor 3 grafických prací

Litografie, rozměry od: 10x15 cm do 13x18 cm, všechny signovány Chadima, všechny paspartovány, zaskleny.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

12593. Soubor 3 grafických prací
Dražba ukončena:21.09.2017 19:53:18
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:4 900 Kč