Jiří Chadima

61017. Rozkvetlá stráň

popis: Tempera, 45x30 cm. Signováno vpravo dole Chadima 13. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:11:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 22 000 Kč