Jiří Chadima - Rozkvetlá stráň

Tempera, 45x30 cm. Signováno vpravo dole Chadima 13. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

61017. Rozkvetlá stráň
Dražba ukončena:01.07.2021 21:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč