Jiří Chadima - Propust

Litografie, 18x22 cm, signováno vpravo dole Chadima 84, paspartováno, zaskleno.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

12531. Propust
Dražba ukončena:21.09.2017 19:04:52
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:3 000 Kč