Jiří Chadima - Propust

Tempera, 25x60 cm, signováno vpravo dole Chadima 75, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

9905. Propust
Dražba ukončena:26.04.2017 19:45:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč