Jiří Chadima - Pražské nábřeží

Litografie, 13x24 cm. Signováno vpravo dole Chadima 79. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

67956. Pražské nábřeží
Dražba ukončena:24.10.2021 21:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč