Jiří Chadima - Praha v záři světel

Olejová tempera na sololitu, 23x53 cm. Signováno vpravo dole Chadima 84. Rámováno.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

62588. Praha v záři světel
Dražba ukončena:29.07.2021 20:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč