Jiří Chadima - Podzim

Litografie, 16x37 cm. Signováno vpravo dole Chadima 75. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

21906. Podzim
Dražba ukončena:19.09.2018 21:52:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč