Jiří Chadima - Nad Prahou

Litografie, 19/75, 21x47 cm, signováno vpravo dole Chadima 85, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

8245. Nad Prahou
Dražba ukončena:23.02.2017 19:16:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:4 600 Kč