Jiří Chadima - Na vsi

Olej na sololitu, 16x20 cm. Signováno vpravo dole pod rámem Chadima. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

93118. Na vsi
Dražba ukončena:26.04.2023 22:49:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč