Jiří Chadima - Na břehu

Tempera, 35x40 cm. Signováno vpravo dole Chadima 97. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

60733. Na břehu
Dražba ukončena:30.06.2021 20:19:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč