Jiří Chadima

60733. Na břehu

popis: Tempera, 35x40 cm. Signováno vpravo dole Chadima 97. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:19:54

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 11 000 Kč