Jiří Chadima - Most nad řekou

Nejdelší strana: 33 cm

Litografie, 16x15 cm. Signováno vpravo dole tužkou Chadima 68. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

109152. Most nad řekou
Dražba ukončena:14.01.2024 21:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč