Jiří Chadima - Konvolut 3 prací Jiřího Chadimy

1x autorský tisk 14x36,5 cm, 2x litografie 15x42 cm a16x46 cm. Všechny signovány. Volné listy.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

104134. Konvolut 3 prací Jiřího Chadimy
Dražba ukončena:26.10.2023 21:03:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč