Jiří Chadima - Propust

Tempera, 25x60 cm, signováno vpravo dole Chadima 75, rám.

1923, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4752. Propust
Dražba ukončena:26.05.2016 18:10:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:5 500 Kč