Jiří Chadima - Pražské mosty

Litografie, 27x47 cm, signováno vpravo dole Chadima 80, rám, pasparta, zaskleno.

1923, Praha

Pozn.: Pasparta zvlněná.

5656. Pražské mosty
Dražba ukončena:29.09.2016 20:57:42
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 700 Kč