Jiří Chadima - Modrý hausbot

Tempera na překližce, 20x40 cm, signováno vpravo dole Chadima 70, rám.

1923, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba ušpiněna.

6514. Modrý hausbot
Dražba ukončena:30.11.2016 21:20:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč