Jiří Brodina - Krajina Strahnov

Olej na plátně, 100x85 cm. Signováno vlevo dole Brodina 96. Rámováno.

o autorovi: 1956
Malíř autodidakt. Malířství mu umožňuje vyjádřit pocity („obrazy s duší“). Maluje známou podbrdskou krajinu, kde se v posledních letech objevují poloreálné – poloabstraktní obrazce. Technikou barevných skvrn jeho obrazy připomínají impresi, výsledkem je však pocit pevnosti a stálosti. Vystavoval v různých českých galeriích, v poslední době se účastní Salonu berounských výtvarníků.

303042. Krajina Strahnov
Dražba ukončena:04.01.2020 20:24:36
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 700 Kč