Jiří Brázda - Konvolut 4 grafických prací - Akty

Nejdelší strana: 20 cm

Suchá jehla a mezzotinta, 11x7 cm. Signovány vpravo dole tužkou Jiří Brázda. Datovány. Číslovány. Volné listy.

o autorovi: 1952
Malíř, grafik, studoval na SUPŠ obor hračky a dekorativní předměty, následně VŠUP u profesorů Sklenáře a Mikuly. Věnuje se kresbě, malbě a grafice, při jejichž tvorbě používá různých kombinovaných technik. Je rovněž  tvůrcem exlibris.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč

127215. Konvolut 4 grafických prací - Akty
Zbývá:9 dnů, 13 hodin
Konec dražby:27.10.2024 20:24:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 18.10.2024 7:05:22 4210