Jiří Bouda - Vinařský dvůr

Nejdelší strana: 95 cm

Litografie, 27x70 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Bouda 03. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1934 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

74903. Vinařský dvůr
Dražba ukončena:20.03.2022 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč