Jiří Bouda - Šumperk a okolí

5x barevná litografie , 5x 9x14 cm. Všechny signovány Jiří Bouda.

Pozn.: Položka obsahuje polovinu grafik z 10 členného souboru Šumperk a okolí.

o autorovi: 1934 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

85669. Šumperk a okolí
Dražba ukončena:16.11.2022 22:29:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč