Jiří Bouda

62811. Stanové městečko

popis: Litografie, 18x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Bouda 80. Číslováno 12/120. Volný list.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

zbývá: 11 dnů, 3 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:37:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč limit (16.07.2021 17:24:41) 6160