Jiří Bouda

19305. Soubory Olomoucké věže a Olomoucká renesance

popis: 7 a 8 barevných litografií. Velikost litografiíí cca 16x1ě cm, velikost desek 25x18 cm.
Soubor Olomoucké věže: Pasparta, sklo.
Soubor Olomoucká renesance: Volné listy v papírových deskách.
Všechny litografie signovány vpravo dole Jiří Bouda.

o autorovi: 1934 - 2015
Narodil se v Praze. Vystudoval Státní grafickou školu, poté UMPRUM u prof. Svolinského. V jeho díle převládaly pražské motivy, hlavně téma dopravy. Byl synem malíře Cyrila Boudy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

dražba ukončena: 17.05.2018 20:21:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč limit (15.05.2018 17:04:12) 3564
700 Kč 21.04.2018 11:32:58 2467