Jiří Bouda - Soubor 3 grafických listů

Litografie, 2x 27x38 cm a 33x41 cm, signováno Jiří Bouda, volné listy

o autorovi: 1934 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

16312. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:15.02.2018 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč