Jiří Bouda - Soubor 23 grafických listů

Litografie, od 8x13 do 4x6 cm. 13x menší formát, 10x střední. Všechny signovány a uloženy v deskách. Plus 6 signovaných pohlednic a dva dřevoryty. 1x katalog. 2x autogram.

Pozn.: Soubor pochází ze soukromé sbírky.

o autorovi: 1934 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

41621. Soubor 23 grafických listů
Dražba ukončena:11.03.2020 22:04:16
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:9 500 Kč