Jiří Bouda - Nádraží

Litografie, 27x44 cm. Signováno vpravo dole Jiří Bouda 65. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1934 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

39350. Nádraží
Dražba ukončena:15.01.2020 22:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč