Jiří Bouda - Lokomotiva v zimní vánici

Litografie, 9x19 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří bouda 91. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1934 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

70418. Lokomotiva v zimní vánici
Dražba ukončena:12.12.2021 21:28:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč