Jiří Bouda - Konvolut 7 grafických listů Nádraží a města

Litografie, od 7x10 cm do 7x5 cm. Všechny signovány tužkou Jiří Bouda. Volné listy.

o autorovi: 1934 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

68094. Konvolut 7 grafických listů Nádraží a města
Dražba ukončena:10.11.2021 22:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč