Jiří Bouda - Konvolut 3 grafických prací: Vlaky a nádraží

Litografie, každá: 6x14 cm. Signovány tužkou Jiří Bouda. Volné listy.

o autorovi: 1934 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

151384. Konvolut 3 grafických prací: Vlaky a nádraží
Dražba ukončena:14.12.2025 21:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč