Jiří Bouda - Konvolut 19 exlibris

Litografie, 8x6 cm až 14x8 cm. Vše datováno a signováno tužkou Jiří Bouda. Volné listy.

Pozn.: 3x mírně poškozeno stářím.

o autorovi: 1934 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

73710. Konvolut 19 exlibris
Dražba ukončena:17.03.2022 22:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč