Jiří Bouda

47108. Koně na pastvě

popis: Litografie, 9x20 cm. Podepsáno tužkou vpravo dole Jiří Bouda. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

dražba ukončena: 15.07.2020 23:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč