Jiří Bouda - Koně na pastvě

Litografie, 9x20 cm. Podepsáno tužkou vpravo dole Jiří Bouda. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

47108. Koně na pastvě
Dražba ukončena:15.07.2020 23:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč