Jiří Bouda - Banská Štiavnica

Litografie, 23x38 cm. Signováno vpravo dole Jiří Bouda. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

21890. Banská Štiavnica
Dražba ukončena:19.09.2018 21:40:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč