Jiří Bouda - Anežský klášter

Litografie, 43x33 cm. Signováno vpravo dole Jiří Bouda 90. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1934 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

41710. Anežský klášter
Dražba ukončena:12.03.2020 19:48:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 400 Kč