Soubor grafických listů. 44x 60 cm. Obsahuje 15 grafických listů (2 chybí). Litografie + 2 barevné linoryty: Jiří Bouda, Alfréd Fuchs a další. Vydalo Armádní výtvarné studio, Praha 1968 při příležitosti oslav 50-ti let letectva. Všechny grafické listy signovány. V papírových deskách, které jsou poškozené. Součástí položky je návrh plakátu Výstavy letecké techniky v Praze Kbelích (akvarel).
Pozn.: Poškozeno.