Jiří Bouda, Alfréd Fuchs a další -  PVOS letectvo, Protivzdušná obrana státu

Soubor grafických listů. 44x 60 cm. Obsahuje 15 grafických listů (2 chybí). Litografie + 2 barevné linoryty: Jiří Bouda, Alfréd Fuchs a další. Vydalo Armádní výtvarné studio, Praha 1968 při příležitosti oslav 50-ti let letectva. Všechny grafické listy signovány. V papírových deskách, které jsou poškozené. Součástí položky je návrh plakátu Výstavy letecké techniky v Praze Kbelích (akvarel).

Pozn.: Poškozeno.

Jiří Bouda, Alfréd Fuchs a další
19256. PVOS letectvo, Protivzdušná obrana státu
Dražba ukončena:17.05.2018 19:32:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 20.04.2018 7:12:55 2467
900 Kč 19.04.2018 0:49:29 238