Jiří Balling - Moře

Olej na kartonu, 14x23 cm. Signováno vlevo dole Balling. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1890 - ?
Narodil se v Rakovníku. Studoval nejprve soukromě u K. Reisnera v Praze, poté pokračoval ve studiu na UMPRUM a na pražské AVU u prof. Loukoty, Bukovace a Nechleby. Do začátku druhé světové války se zabýval hlavně restaurováním.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

112494. Moře
Dražba ukončena:03.03.2024 21:33:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč