Jiří Balling - Klidné moře

Olej na překližce, 34x40 cm. Signováno vpravo dole Balling J. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1890 - ?
Narodil se v Rakovníku. Studoval nejprve soukromě u K. Reisnera v Praze, poté pokračoval ve studiu na UMPRUM a na pražské AVU u prof. Loukoty, Bukovace a Nechleby. Do začátku druhé světové války se zabýval hlavně restaurováním.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

80202. Klidné moře
Dražba ukončena:26.06.2022 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 26.06.2022 15:35:18 219
1 000 Kč 26.06.2022 9:46:30 10579