Jiří Balling - Klidné moře

Olej na překližce, 34x40 cm. Signováno vpravo dole Balling J. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1890 - ?
Narodil se v Rakovníku. Studoval nejprve soukromě u K. Reisnera v Praze, poté pokračoval ve studiu na UMPRUM a na pražské AVU u prof. Loukoty, Bukovace a Nechleby. Do začátku druhé světové války se zabýval hlavně restaurováním.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

58621. Klidné moře
Dražba ukončena:29.04.2021 19:49:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč