Jiří Balling - Kdoule

Olej na kartonu, 30x50 cm. Signováno vpravo dole J. Balling. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - ?
Narodil se v Rakovníku. Studoval nejprve soukromě u K. Reisnera v Praze, poté pokračoval ve studiu na UMPRUM a na pražské AVU u prof. Loukoty, Bukovace a Nechleby. Do začátku druhé světové války se zabýval hlavně restaurováním.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

19790. Kdoule
Dražba ukončena:26.04.2018 18:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč