Jiří Balling - Zátiší s meruňkami

Olej na kartonu, 50x70 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

1890 Rakovník
Studoval AVU v Praze (profesoři Loukota, Bukovac, Nechleba). Malíř a restaurátor. Vystavuje se S.V.U. Myslbek v Praze.

844. Zátiší s meruňkami
Dražba ukončena:29.01.2014 19:46:11
Vyvolávací cena:4 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč