Jiří Balcar - Silueta v prostoru

Litografie 5/20, 47x30 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Balcar 66. Volný list.

o autorovi: 1929 – 1968
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč.

Jiří Balcar
78030. Silueta v prostoru
Dražba ukončena:22.05.2022 20:34:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč