Jiří Šik - Soubor 4 maleb

Všechny tempera, rozměry od 40x65 cm do 32x77 cm, všechny signovány, rámovány, paspartovány, zaskleny.

1930, Plzeň
Žák PedF v Plzni (1948-1951). Poté se vzdělával na FF UK v Praze (1963-1969). Věnuje se expresivní malbě volného rukopisu. Zabývá se figurální tvorbou, krajinomalbou, nebo tématy hudby. Pravidelně vystavoval na našem území.

4530. Soubor 4 maleb
Dražba ukončena:25.05.2016 18:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč