Jiří Karmazín - U koní

Kombinovaná technika, 42x60 cm, signováno dole uprostřed Karmazín 1969, rám, pasparta, zaskleno.

1932, Dožice u Nepomuku

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3081. U koní
Dražba ukončena:26.11.2015 18:39:03
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč