Jiří Karmazín - Muž s koněm

Olej na překližce, 29x28 cm, signováno vpravo dole Karmazín, rám.

1932, Dožice u Nepomuku

6222. Muž s koněm
Dražba ukončena:27.10.2016 20:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč