Jiří Karmazín - Kytice ve váze

Olej na plátně, 70x55 cm, signováno vpravo dole Karmazín, rám.

1932, Dožice u Nepomuku

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

6677. Kytice ve váze
Dražba ukončena:01.12.2016 20:39:21
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč