Jiří Karmazín - Kůň

Olej na překližce, 13x21 cm, signováno vpravo dole Karmazín, rám.

1932, Dožice u Nepomuku

5536. Kůň
Dražba ukončena:29.09.2016 18:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč