Jiří  Winter Neprakta - Zedník

Kresba, 21x26 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1924-2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

28299. Zedník
Dražba ukončena:13.03.2019 20:47:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč