Kresba, 15x21 cm. Nesignováno. Rám, plexisklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Papír v levém kraji mírně poškozen (původně v kroužkové vazbě). Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 33 cm
o autorovi: 1924-2011
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč