Jiří  Winter Neprakta - V noci má přijít vítr

Kresba, 15x21 cm. Nesignováno. Rám, plexisklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír v levém kraji mírně poškozen (původně v kroužkové vazbě).

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1924-2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

85058. V noci má přijít vítr
Dražba ukončena:26.10.2022 22:20:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč