Jiří  Winter Neprakta - Štědrý Belzebub

Kombinovaná technika, 38x23 cm. Signováno vpravo dole Neprakta 1976. Pasparta, sklo.

Stav: Papír v dolní části mírně poškozen.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1924-2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

107338. Štědrý Belzebub
Dražba ukončena:14.12.2023 22:40:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč