Jiří  Winter Neprakta - Soubor 4 erotických obrázků

Tisky, 19x14 cm, signovány v tisku Neprakta, rámovány, paspartovány, zaskleny.

o autorovi: 1924-2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

14974. Soubor 4 erotických obrázků
Dražba ukončena:30.11.2017 21:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč