Kombinovaná technika, 30x19 cm. Signováno vpravo dole s věnováním Neprakta 1978. Volný list.
Stav: Papír v krajích mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
o autorovi: 1924-2011
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč