Jiří  Winter Neprakta - Popelář

Kresba, 21x26 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924-2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

26643. Popelář
Dražba ukončena:17.01.2019 19:50:08
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč