Jiří  Winter Neprakta - Pokladní

Kresba, 20x26 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1924-2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

26669. Pokladní
Dražba ukončena:17.01.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč